FORGOT YOUR DETAILS?

Von Moon Academy

Türkiye' nin en iyi eğitmenlerini yetiştiriyoruz.
Sertifikalı köpek eğitim uzmanı olmak için bize ulaşın.

Köpek Eğitmenliği Kursu

Profesyonel köpek eğitim uzmanları yetiştiriyoruz.

Von Moon 2006 yılında, Türkiye'nin önde gelen köpek eğitim uzmanları ve davranış problemleri uzmanlarının kendilerine gelen talepler neticesinde kurdukları bir oluşumdur. Başlangıçta yalnızca evcil dostlarımıza yerinde hizmet veren oluşum, zaman geçtikçe büyüdü ve taleplerin yoğunluğu nedeniyle İstanbul Ataşehir'de köpek eğitim merkezi açılarak devam etti. 1.5 sene Ataşehir'de ki köpek eğitim merkezinde ve evcil dostlarımızın yerinde devam ettirilen eğitimler zamanla çoğaldı ve İstanbul başta olmak üzere Bodrum, Antalya ve Tekirdağ' da açılan köpek eğitim merkezleriyle hizmet vermeye devam ediyor.
Von Moon, kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere ve Türkiye' de ki iyi standartlarda ki eğitim merkezlerinde görev almak üzere iş garantili köpek eğitim uzmanlığı eğitimleri vermektedir. Tüm branş kollarında verilen eğitmenlik kursunun bazı başlıkları puppy eğitimi, temel-ileri itaat eğitimleri, koruma eğitimleri ve iz takibi eğitimleridir. Eğitmen adayları tüm eğitimler üzerine ders görmektedirler. Derslerimiz hem teori hem de pratik şeklinde sürdürülmekte ve eğitim tamamlandığında tüm kursiyerlere profesyonel köpek eğitim uzmanı sertifikası, yüksek başarı ile bu kursu bitirenlere ise üstün başarı sertifikası ve Almanya' da branş eğitimi görme fırsatı sunuyoruz.

Köpek eğitmenliği kursumuz teori eğitimleri Ataşehir merkezimizde, pratik eğitimleri ise Pendik merkezimizde yapılmaktadır. Kurs içerikleri ile bilgi almak ve kayıt yaptırmak için bize ulaşabilirsiniz.

Von Moon, köpek eğitim uzmanlığı eğitimi tamamen bilimsel verilerle yapılmaktadır.

Profesyonel köpek eğitim uzmanı olmak için hemen bizimle iletişime geçin ve size özel hizmetlerimiz hakkında bilgi alın.

YUKARI