FORGOT YOUR DETAILS?

Von Moon Academy

Köpeğiniz Türkiye' nin en seçkin eğitmenlerinden eğitim alsın.
Binlerce referans ve garantili eğitimler ile ilgili bilgi almak için bizi arayın.

Von Moon Hakkında

Profesyonel köpek eğitimi ve rehabilitasyon merkezi.

Von Moon, 2006 yılında en iyi köpek eğitim merkezi hedefiyle Türkiye'nin önde gelen köpek eğitim uzmanları ve davranış problemleri uzmanlarının kendilerine gelen talepler neticesinde kurdukları bir oluşumdur. Başlangıçta yalnızca evcil dostlarımıza yerinde hizmet veren oluşum, zaman geçtikçe büyüdü ve taleplerin yoğunluğu nedeniyle İstanbul Ataşehir'de köpek eğitim merkezi açılarak devam etti. 1.5 sene Ataşehir'de ki köpek eğitim merkezinde ve evcil dostlarımızın yerinde devam ettirilen eğitimler zamanla çoğaldı ve İstanbul başta olmak üzere Bodrum, Antalya ve Tekirdağ' da açılan köpek eğitim merkezleriyle hizmet vermeye devam ediyor.
Von Moon, ticari kaygılardan çok uzak bir yer. Maksadımız, kurmuş olduğumuz, standartların üzerindeki bu düzen ile, evcil dostlarımıza en iyi hizmeti verebilmek. Düzenden kastımız yalnızca köpek eğitim merkezimiz değil, aynı zamanda ekibimiz. Çalışan tüm köpek eğitim uzmanlarımız, davranış bozukluğu uzmanlarımız, köpek bakıcılarımız Almanya başta olmak üzere, Bulgaristan, İtalya, Macaristan ve köpek eğitimi konusunda önde gelen diğer ülkelerden sertifikalı olup, yetkinlikleri tescillenmiştir.
Farkındayız; Evcil dostlarımız ailemizin birer ferdi ve evcil dostlarımızı eğitim veya pansiyon için bir yere teslim etmek, oldukça güven gerektiren bir durum. Bu güven ortamının sağlanmasında, gerekli profesyonelliğin ve ekip çalışmasının önemini oldukça benimsemiş ve bu konuda sürekli kendini geliştiren bir kurumuz.
Öyle ki; Kurum içi eğitimlerimiz, seminerlerimiz ve çalışmalarımız sürekli devam ediyor.
Bizden beklentiler çok yüksek, çünkü bu konuda en iyisiyiz.

En iyi köpek eğitim merkezi

En iyi köpek eğitim merkezivon Moon, Türkiye'nin her yerinde; Merkezlerinde ve evcil dostlarımızın yerinde verdiği eğitimlerle, ulusal ve uluslararası yarışmalarda elde ettiği şampiyonluklarla ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektedir.
von Moon, yıllardır verdiği emeklerin neticesinde, binlerce mutlu evcil dostu ile yoluna, sürekli üzerine koyarak devam etmektedir ve Türkiye'nin en iyi köpek eğitim merkezi olmanın haklı gururunu yaşamaya devam etmektedir.

Von Moon, değerli köpek sahiplerine bilimsel verilerle güvenilir ve yenilikçi hizmetler sunar.

Sizde sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak ya da profesyonel köpek eğitim uzmanı olmak için hemen bizimle iletişime geçin ve size özel hizmetlerimiz hakkında bilgi alın.

YUKARI