FORGOT YOUR DETAILS?

Von Moon Academy

Köpeğiniz Türkiye' nin en seçkin eğitmenlerinden eğitim alsın.
Binlerce referans ve garantili eğitimler ile ilgili bilgi almak için bizi arayın.

Koruma Eğitimleri

VonMoon Profesyonel köpek eğitimi ve rehabilitasyon merkezi.

Köpeklerde koruma eğitimleri temelde ikiye ayrılmaktadır. Alan koruma eğitimi ve bodyguard eğitimi.

Koruma eğitimi içeriğinde hangi çalışmalar yapılır

Alan Koruma Eğitimi

Koruma eğitimiAlan koruma eğitiminde köpek yaşam bölgesinin güvenliğini üst seviyede tutmayı öğrenir. Ev, iş yeri, depo, fabrika gibi tüm mekanlarda koruma sağlar. Köpek koruduğu bölgeye yabancıları asla yaklaştırmaz ve yabancılardan gelen dostluk taleplerini reddeder. Öncelikli hedefi yaşam bölgesine yaklaşan tehlikeyi etkisiz hale getirmektir. Etkisiz hale getirmesinin yetersiz olduğu durumlarda tehlike oluşturan kişi ya da kişilere atak yaparak korur.

Bodyguard Eğitimi

Bodyguard eğitiminin amacı köpeğin sahibinin kontrolünde saldırı ve koruma yapmasıdır. Köpek sahibinin komutuyla saldırı yapar ya da tehlike hissettiğinde komut beklemeden kötü adamı etkisiz hale getirir. Bu eğitimin içeriğinde kişi koruma ve nesne koruma mevcuttur. Bu eğitimin ardından köpeğinize emanet ettiğiniz bir başka kişi ya da araba gibi eşyaları korumaya alır.

**Köpeğin alan koruma eğitimi ve bodyguard eğitimi alması için karakterinin buna uygun olması gerekir. Her köpek koruma eğitimi alamaz.

**Köpeğin koruma eğitimleri alması için temel itaat eğitimi ve ileri itaat eğitimini alması gerekir. Bu eğitimleri almamış köpekler için koruma eğitimlerine başlangıç yapılmaz.

Alan koruma eğitimi ya da bodyguard eğitimi toplam 6 hafta sürmektedir. Temel itaat eğitimi ve ileri itaat eğitimi ile birlikte yapılacaksa 8-10 hafta sürmektedir. Eğitimler dilerseniz evinizde, dilerseniz eğitim merkezimizde gerçekleştirilmektedir.

 

Von Moon, değerli köpek sahiplerine bilimsel verilerle güvenilir ve yenilikçi hizmetler sunar.

Sizde sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak ya da profesyonel köpek eğitim uzmanı olmak için hemen bizimle iletişime geçin ve size özel hizmetlerimiz hakkında bilgi alın.

YUKARI